Junior Engineer Werktuigbouw
Baan gegevens
- Bedrijf: Vitae
- Plaats: Amsterdam
- Plaatsingsdatum: 23-12-2011
- Werkniveau: MBO, HBO
- Werkervaring: Starter
- Dienstverband: Vast contract, Detachering/Interim, Tijdelijk contract
Algemene omschrijving
Per direct is Vitae op zoek naar een:
Junior Engineer Werktuigbouw (m/v)
Wat ga je doen? Als Junior engineer ben je werkzaam in een team onder technische begeleiding van de Senior engineer en je houdt je bezig met het uitvoerend engineeren van in proporties door de Senior engineer of Assistent/Groepsleider aangeboden project onderdelen. Je onderhoudt hiervoor alleen contact met de Senior engineer en hij controleert de voortgang van je werkzaamheden. De Assistent/Groepsleider of Project manager zorgt voor de controle van de door jouw afgeleverde documenten (tekeningen of berekeningen). In je ontwikkeling wordt je ondersteund door de Opleidingscoördinator.
Werkzaamheden
- Engineeren onder directe technische begeleiding van Senior engineer waarvan je dagelijks en gedoseerd taak opdrachten ontvangt.
- Het bijwerken van commentaren op tekeningen gecontroleerd door (Senior) engineer of Assistent/Groepsleider of Project manager.
Gestelde eisen
Wie zoeken wij? De junior engineer is een schoolverlater en/of starter op de arbeidsmarkt zonder relevante werkervaring. Onder de technische begeleiding van een Senior engineer zal je delen van het project gaan uitvoeren.
- Kennis: MBO werk- en denkniveau, MTS Werktuigbouw is een pre.
- Communicatieve vaardigheden: Beheersing van de Nederlandse en Engelse taal zowel mondeling als schriftelijk, Duitse taal alleen mondeling.
- Sociale vaardigheden: Staat open voor ontvangen van feedback en dit benutten om zijn prestaties te verbeteren. Zet zich actief in voor een gezamenlijk organisatiebelang, ook wanneer bij de samenwerking geen direct eigen functioneel belang aanwezig is.
- Persoonlijke eigenschappen: Heeft ruimtelijk inzicht en is creatief in het vinden van slimme oplossingen en deze te visualiseren. Is leergierig. Stelt zich verantwoordelijk voor zijn eigen werk en gedrag. Is discreet in het handelen met klantgegevens.
- Zelfstandigheid: Heeft geen eigen bevoegdheden en wordt volledig taak gestuurd door Senior engineer.
Kortom, jij bent de professional die wij zoeken!
Uren
40
Meer informatie
Geïnteresseerd in deze functie? Of ken je iemand in je netwerk die op zoek is naar een nieuwe uitdaging? Neem contact op met Wouter Wegman van Vitae: 020-5579600 of stuur Wouter een e-mail: w.wegman@vitae.nl.
Informatie over Vitae
Waar ga je werken? Je gaat aan de slag bij een werktuigbouwkundig engineersbedrijf met circa 30 medewerkers. Naast algemene werktuigbouwkunde- onder meer constructiewerk voor de machinebouw- is het bedrijf gespecialiseerd in de engineering van piping, systems & ventilatiesystemen binnen het topsegment van de luxe jachtbouw.Het engineersbedrijf maakt gebruik van de modernste 3D-engineeringtools. Het uitganspunt is dat de optimale technische oplossing, ondanks alle digitale hulpmiddelen, uiteindelijk niet zonder één bepalende factor tot stand komt: het gezonde verstand.In het aankomende jaar 2012 gaan er veel (nieuwe) werkzaamheden worden uitgevoerd. De werkzaamheden betreffen allemaal Piping projecten, waarvan 80% voor de Luxe jachten bouw. Hiervoor is een groei in personele bezetting nodig.
Werkgever
Reguliersdwarsstraat 501
1017 BM Amsterdam
Wouter Wegman
Banen zoeken
Ontvang direct een e-mail wanneer er een soortgelijke baan geplaatst wordt op AmsterdamVacatureBank.nl.
-
Servicemonteur E en I
Vandaag geplaatst door Anoniem
- Het oplossen van storingen in de technische installaties. - Het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden, kleine reparaties en het schoonmaken van toestellen. - Uitvoeren van kleine projecten en modificaties. - Het afstellen en inregelen van de apparatuur met behulp van meet- en regelinstrumenten en -technieken. - Het instrueren van de klant ten behoeve van een zorgeloos gebruik van toestellen.
-
Engineer
Vandaag geplaatst door Anoniem
Zoeken een starter met weinig werkervaring in de machinebouw zodat diegene nog kneedbaar is. Bijvoorbeeld een persoon die net zijn studie heeft afgerond. HTS niveau in de richting WTB of industrieel ontwerpen. Weinig ervaring maar wel veel kennis. Het bedrijf gebruikt de programma's Autocad en inventor. Nog geen 3D maar daar willen ze wel naartoe.
-
Mechatronisch Assemblage Engineers
Vandaag geplaatst door Anoniem
Je bent in staat om bedrukkingsmachines te assembleren en in bedrijf te stellen waarbij het werken in teamverband essentieel is. Je bent verantwoordelijk voor het probleemloos functioneren van deze machines. Je assembleert niet alleen de machines in Amsterdam maar je levert ook ondersteuning voor de ingebruikstelling van de machines bij de klant. Je rapporteert aan de Manager Assembly.
-
Verkoper Binnendienst Werktuigbouwkundige
Vandaag geplaatst door Anoniem
Na een inwerkperiode ben je verantwoordelijk voor het zelfstandig aanbieden van pompaggregaten en mixers en het afwikkelen van opdrachten. Je hebt regelmatig contact met de klanten, buitendienst collega's, onze buitenlandse productievestigingen en met toeleveranciers. Je geeft technische adviezen, inventariseert klantenbehoeften, doet voorstellen voor gerichte commerciele acties en je wikkelt orders administratief af. Een goede uitdrukkingsvaardigheid is vereist voor de contacten met o.a....
-
Werktuigkundige
Vandaag geplaatst door Anoniem
Als werktuigkundige of productietechnicus heb je een directe rol bij het handhaven van de actuele (proces)veiligheid en continuiteit, het op de meest efficiente wijze bedienen, alsmede beproeven van de installatie en het bewaken van het proces. Je treedt op als eigenaar van de installatie en in dit kader verricht je tevens het eerstelijnsonderhoud. Natuurlijk zie je er op toe dat het veiligheidsbeleid wordt uitgevoerd, onder meer door zelf een voorbeeldfunctie te vervullen. Je rapporteert...

