Call Center Medewerker
Baan gegevens
- Bedrijf: Exact personeelsintermediair Amsterdam
- Plaats: Almere
- Plaatsingsdatum: 24-11-2011
- Werkniveau: MBO, HBO
- Werkervaring: 1 - 3 jaar ervaring
- Dienstverband: Vast contract
Algemene omschrijving
Samen met je collega's breng je telefonisch de diensten en producten van verschillende bedrijven onder de aandacht. Je doet dit op zo&aposén manier dat de gebelde bedrijven/consumenten ook enthousiast worden. Uiteraard word je eerst goed voorbereid, zodat je weet waarover je het hebt.
Voorbeelden van projecten zijn:
- Abonnementen verkoop
- Afspraken inplannen
- Enquetes en marktonderzoek
- Klanttevredenheidsonderzoek
- After sales
- Data base onderhoud
- Ledenwerving
Je werkt in een gezellig en informeel call center in Almere waar veel studenten werken. Het betreft een parttime functie met flexibele werktijden. Hou jij van winnen, wil jij goed verdienen en zelf je tijd indelen? Dan is dit jouw baan!
Gestelde eisen
• Uitstekende beheersing van Nederlandse taal
• Prettige stem
• MBO/HBO werk- en denkniveau
• Klantgerichte, commerciële instelling
• Vind het leuk om bedrijven/consumenten te bellen
• Voor minimaal 12 uur per week beschikbaar (3 dagdelen op maandag tot en met zaterdag, door jou zelf zeer flexibel in te delen)
Ook niet-studenten die op zoek zijn naar een leuke uitdagende (parttime) baan zijn van harte uitgenodigd om te solliciteren. Deze baan is namelijk ook prima te combineren met een gezin.
Aanbod
Wij bieden:
- Flexibiliteit: je kunt zelf je werktijden indelen door jezelf in te plannen. Per dag zijn er 3 shifts, ochtend, middag en avond, dus je past je werk moeiteloos in in jouw studierooster
- Goede verdiensten: je ontvangt sowieso een prima uurloon en bij de commerciële projecten, kun je dit aanvullen met interessante bonussen (zonder bovengrens)
- Wekelijkse uitbetaling: je beschikt dus lekker snel over je geld
- Goede bereikbaarheid: dit call center ligt vlakbij het ns-station van Almere
- Doorgroeimogelijkhede: als je goed bent in wat je doet, kun je doorgroeien naar meer uitdagende projecten of leidinggevende activiteiten
- Goede begeleiding en coaching: professionele coaching en voorbereiding zorgt ervoor dat jij zelfverzekerd en succesvol aan de slag kunt. Je kunt hier zelfs certificaten halen
- Prettige, informele werksfeer met leuke collega's: het personeel vormt een hecht, professioneel team. Hier werken veel studenten waardoor het altijd gezellig is en jij je zeker thuis zult voelen
- Commerciëlele werkervaring: ervaring in dit call center is een goede opstap naar een goede commerciële baan na je studie
Uren
12uur
Informatie over Exact personeelsintermediair Amsterdam
Heb jij lef en ben je een gemakkelijke prater? Dan hebben wij de ideale en vooral zeer flexibele bijbaan voor jou bij een professioneel maar gezellig call center in Almere. Goed bereikbaar en met goede verdiensten.
Werkgever
Paulus Potterstraat 34
1071 DB Amsterdam
Banen zoeken
Ontvang direct een e-mail wanneer er een soortgelijke baan geplaatst wordt op AmsterdamVacatureBank.nl.
-
Swedish native speakers!
Gisteren geplaatst door Timing Amsterdam OT
We are looking for native speakers from Sweden who would like to work for a company specialised in market research. In this project you will be doing interviews by phone about different media. Therefor you will call swedish citizens and ask them several questions about media. In this parttime job you will be working in shifts: Morning shift 8.30 - 11.30 Afternoon shift 12.00 - 16.00 Evening shift 16:30 - 20:30 Saturday shift 10:00 - 15:00 We are looking for people who are available for at...
-
Cosmetica consulente voor Dior
Gisteren geplaatst door Promotion Partners
Voel jij je helemaal thuis in de wereld van luxe cosmetica? Beschik jij over verkoopervaring in de cosmeticabranche en zou jij graag voor één van de grootste luxe cosmeticahuizen aan de slag willen? Dan zijn we op zoek naar jou! Voor Dior ga je aan de slag in verschillende Bijenkorf counters in Nederland. Hier ben jij het aanspreekpunt voor de klant op het gebied van maquillage, skincare en de prachtige geurcreaties van Dior. Cosmetica consulente voor Dior
-
Gezocht: Vlaams sprekende kandidaat
Gisteren geplaatst door Timing Amsterdam OT
Voor een internationaal marktonderzoeksbureau in Amsterdam zijn wij op zoek naar een Vlaamse callcenter medewerker. Deze medewerker belt als 'mystery guest' organisaties. Je stelt vragen aan de hand van vragenlijsten en vergaart op deze manier informatie over het bedrijf. De functie wordt uitgevoerd in ochtend- of middagshifts. De beschikbaarheid voor dit project dient minimaal drie shifts per week te zijn. Het project loop tot ongeveer begin maart.
-
Meewerkend Hoofd Montage
Gisteren geplaatst door Anoniem
Leidinggeven aan een team van zes monteurs, deze ondersteunen op elektrisch- en mechanisch gebied en zeker bereid zijn om mee te werken op de vloer om projecten succesvol af te leveren Verantwoordelijk voor het plannen, organiseren en controleren van standaard- en klant specifieke producten volgens procedures, waarbij leverbetrouwbaarheid en kwaliteit voorop staan Met visie, coaching en initiatief de gestelde afdelingsdoelen bereiken
-
Teamleider Sales
Gisteren geplaatst door Careermaker Uitzendorganisatie BV
Wat ga jij doen bij onze opdrachtgever?Dagelijkse aansturing van het salesteam;Schakel tussen het MT en de medewerkers op de werkvloer;Motiverende en coachende rol voor het salesteam;Administratieve verwerking van b.v. vakanties en urenregistratie;Inwerken van nieuwe medewerkers.

